Проста речовина об*ємом 2 літри,яка утворена елементом з кофігурацією : 1s 2, 2S 2,

2p4,прореагувала з простою речовиною утворена елементом який має на 7 протонів більше ніж перший.Обчислити масу продукту реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Давид.

Елемент з тією конфігурацією - це Оксиген. Другий елемент - Фосфор.

4P+5O2=2P2O5

нью(O2)=2 / 22.4= 0.089 моль

нью (P205) = 0.089 * 2/ 5= 0.0356

Mr(P2O5)= 2*31+5*16=142

m(P2O5)= 0.356* 142= 5 грамів