Який обєм водню водню можна добути,якщо на сульфатну кислоту подіяти кальціем масою 24г!


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарская Даша.

                 0,6                 x             

H2SO4+Ca=CaSO4+H2

                  1                   1          

n(Ca)=m/M=24/40=0,6 moll

x=0,6*1/1=0,6 moll=n(H2)

V(H2)=n*Vm=0,6*22,4=13,44 dm3

Otvet: 13,44 dm3.

Vot i fse)))))