Дуже прошу Який об'єм SO2 (н.у) утвориться при спалюванні технічної сірки масою 20г, що містить 5%

домішок.

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Алексей.
1) Визначаємо масу чистої речовини сірки ( без домішок) : 20•0.95= 19 г. кількість речовини сірки= m/M = 19:32= 0,59 моль
0,59моль Х моль
2) S + O2 = SО2
1 моль. 1 моль

Х= 0,59 моль; V(SO2) = 22,4•0,59= 13,3 л