обчісліть масову частку купрум сульфат в розчині який утвориться внаслідок змішування мідного

купоросу масою 45г з водою об ємом 450мл

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимчик Паша.
m(смеси) = 450 г + 45 г = 495 г 
М( Сu4 * 5Н2О) = 160+90 = 250 г/ моль ; масса  сульфата меди в порции 45 г.
равна 45 * 160/250 = 28.8 г
W(СuSO4) = 28.8*100% / 485 = 5.8 %