обчисліть масу трибромфенолу що утвориться в результаті бромування фенолу масою 235г, в якому

масова частка домішок становить 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Волнухина Алеся.
235г-100%;X-20%; X=47г(маса домішок). 235-47=188г(чистого C6H5OH. C6H5OH+3Br2=C6H2Br3OH +3HBr. Mr(C6H5OH)=94; Mr(C6H2Br3OH)=331. (188*331)/94=633,82. Утворилось 633,82(C6H2Br3OH).