Даю 35 баллов + отметку лучший У розчин CuSo4 масою 125г з масовою часткою 20% додатково розчинили

20г соли. Обчислити масову частку нового розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Пичкалёв Илья.
M(CuSO4)=125*0.2=25 г
m2(CuSO4)=45 г
m(нового р-ну)=145 г
w2(CuSO4)=45/145 *100=31%