Який об'єм повітря потрібний, щоб спалити 50 м3 газу в якому містеться 90% метану.


Ответы на вопрос

Отвечает Бруцкая Влада.

Уравнение:
CH4+O2=CO2+2H2O
50 м3 - 100%
х м3 - 90%
х= 50*90/100= 45 м3 - объём метана
Прпорция:
45-х
22.4- 22.4
х= 45*22.4/22.4 = 45 м3 - объём кислорода