Встановіть молекулярну формулу алкану, відносна густина якого за повітрям становить 2, назвіть його.


Ответы на вопрос

Отвечает Смоловская Елена.
Д(пов)=Мr(C4H10/29=2
D(пов)=58/29=2
Відповідь: бутан
Отвечает Собченко Вероника.
Алкан- СnH2n+2
M(СnH2n+2)= D по воздуху*М воздуха= 2*29=58
12*n+1(2n+2)=58
12n+2n+2=58
14n= 56
n=4
С4Н8- бутан