Елемент 7 группи утворює летку сполуку з Гідрогеном,масова частка елемента дорівнює 97.3

відсотка.Е-?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
.формула: HE
масова частка гідрогену тоді = 100- 97.3 = 2.7
створюємо співвідношення масових часток до  молекулярних мас 
2.7/ 1 : 97.3 / x
звідси шукаємо х : 97.3/2.7 = 36

хлор