Обчисліть масу розчину і масову частку Натрій Хлориду,коли використали 1000г води і 585г Натрію

Хлору.

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Артур.
M(в-ва) = 585 (г)

m(р-ра) = 585+1000=1585 (г)
W=m(в-ва) / m (р-ра) *100%=585/1585*100%=36.9%