Обчисліть масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині, якщо при нагріванні із 100г

водного розчину з масовою часткою солі 0,2 випарили 20г води: решение в действиях

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.
Масса вещества 0.2*100=20 Масса нового раствора 100-20=80 W(нового раствора)=20/80=0,25