У якій масі води потрібно розчинити 50г глюкози,щоб виготовити розчин із масовою часткою цієї

речовини 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Голов Александр.
W(речовини) = m(речовини) / m(розчину)
m(розчину)= m(речовини) / W(речовини) 
m(розчину) = 50г / 0.25 = 200г
маса води = 200-50=150г