Об'ємна частка метану в природньому газі становить 95%. Обчисліть число молекул цієї речовини в

природньому газі об'ємом 12л.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.
V(CH4)=12*95/100=11,4л
n(CH4)=11,4/22,4=0,51моль
N(CH4)=6,02*10²³*0,51=3,06*10²³молекул