Відносна густина за воднем алкану =29. Яка формула цієї сполуки


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.
Mr(алкану)=Mr(водню)*D(по водню)
Mr=2*29=58 г/моль
Загальна формула алканів - CnH2n+2, звідси:
12n+2n+2=58
14n=58
n=4
Відповідь: C4H10