Яку масу цукру треба взяти,щоб приготувати розчин масою 260г з масовою часткою цукру 18,5%?


Ответы на вопрос

Отвечает Фахретдинова Вилия.
W=m(роз.реч)/m(р-ну)*100%
m(роз.реч)=w*m(р-ну/100%
m(роз.реч)=18.5*260/100%=48.1г