1. З водою за звичайних умов реагують метали:а) побічних підгруп I-III груп;б) головних підгруп

I—II груп;в) побічної підгрупи VIII групи.2. Для вповільнення корозії використовують:а) покриття активного металу менш активним;б) покриття неметалу металом;в) покриття металу іншим металом з такою ж активністю.3. До легких металів належать:а) Li, Na, Al; б) Fe, Cu, Ag;в) Zn, Pb, Au.4. Укажіть неможливу реакцію:а) CuSO4 + Zn б) Zn (NO3)2 + Ni в) PbCl2+ Zn 5. Укажіть відновник у реакції: 2Fe + 3Br2 2FeBr3а) Fe3+; б) Br2;в) Fe.6. Запишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити перетворення:7. Допишіть рівняння можливих реакцій:1) ZnCl2 + Cu 3) Al + S 2) Na + H2O 4) Fe + Mg (NO3)2 8. На одновалентний метал масою 5,85 г подіяли надлишком води. Виділився газ об’ємом 1,68 л (н. у.). Визначте метал.9. Обчисліть теоретичні витрати коксу, необхідні для відновлення заліза з 400 т руди, масова частка ферум(ІІІ) оксиду в якій становить 92 %. Кокс при цьому окислюється до С02.

Ответы на вопрос

Отвечает Гах Руслан.
1б, 2а,3а,4б,5в

7)
2Al+3S=Al2S3
2Na+2H2O=2NaOH+H2

8)
2Me+2H2O=2MeOH+H2

n(H2)=1,68/22,4=0,075 моль

n(H2):n(Me)=1:2
n(Me)=0,075*2=0,15 моль

M(Me)=5,85/0,15=39 г/моль
Me - K

9)
Масса чистого оксида:
m(Fe2O3) = 0,92*400 = 368 т

368т                   х т
2Fe2O3         + 3C --> 4Fe + 3CO2
2*160 г/моль    3*12г/моль

х = 368*3*12 / 2*160 = 41,4 т