Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити ланцюги перетворень : а)

вуглець➡карбон(ІV) оксид➡калій карбонат ➡карбон(ІV)оксид➡калій карбонат;

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.
C + O2 = CO2
CO2 + K2O = K2CO3
K2CO3 = CO2 + K2O
CO2 + K2O = K2CO3