Складіть формулу оцтової кислоти, якщо її молекула складається з двох атомів Карбону, чотирьох

атомів Гідрогену та двох атомів Оксигену. Пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Штурмак Никита.
CH2=C (CH3)-CH=CH-CH=CH2