Бчисліть, який об’єм займає сірководень масою 340 г


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Владислав.
1. Знаходимо кількість речовини сірководню
n=m/M
n=340/ 34=10 моль
2. Знаходимо об'єм сірководню
n= V/Vm
V=n*Vm
V=10*22.4=224 л H2S