Об’єм водню, що виділяється в результаті взаємодії заліза масою 2,8 г з надлишком розбавленої

сульфатної кислоти:

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.
2.8                             x
Fe+H2SO4=FeSO4+H2
56                           22.4
x=2.8*22.4/56=1.12литра