Треба записати повне,розгорнуте та йонне рiвняння:2H+ + 2OH- = 2H2O.Будь ласка,допоможiть,термiново

потрiбно....Я все знайшла,але коефiцiетнiв немае,що робити?

Ответы на вопрос

Отвечает Муса Абдуррахман.
2H(+) + 2OH(-) = 2H2O
2H(+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) =
2Na(+) + SO4(2-) + 2H2O
H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O