Обчислити V(CO2) І МАСУ СПИРТУ що виділяється при бродінні 500 г глюкози


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Оля.
Дано
m(C6H12O6)=500g
найти V(CO2)-? m(C2H5OH)-?
Vн.у.=22.4
РЕШЕНИЕ
500g                                X1                X2
C6H12O6---дрожжи-->2C2H5OH+2CO2
180                                  2*46        2*22.4
M(C6H12O6)=180g/mol
M(C2H5OH)=46g/mol
находим массу спирта
500/180 = X1/92
x1=255.6g
находим обьем CO2
500/180 = x2/44.8
x=124.4л
ответ 124.4л CO2,  255.6g C2H5OH