1. Обчисліть масу (г) магній гідроскиду, необхідного для добування магній оксиду масою 80 г. 2.

Обчисліть масу (г) купрум (ІІ) оксиду, який можна добути термічним розкладанням купрім (ІІ) гідроксиду масою 49 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Клышко Виктория.
  X г                          80г
Mg(OH)2    =         MgO      + H2O  
 58г/моль            40г/моль
Х=58*80/40=116г

       49г                  х г
Cu(OH)2     =     CuO  +    H2O
   98г/моль          80г/моль
Х=49*80/98=40 г