Обчисліть масу натрій фосфату (Na3PO4) який можна одержати з фосфату масою 15.5г


Ответы на вопрос

Отвечает Синелобов Саша.
N(P)=15,5/31=0,5
1 атом фосфора в молекуле, значит, n(Na3PO4)=0,5 моль
m(Na3PO4)=0,5*164=82г