Порівняйте, що більше - маса трьох молекул кисню О2 чи однієї молекули сульфатної кислоти Н2SО4​


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Вика.

Ответ:

Маса H2SO4 > маса 3 молекул О2

Объяснение:

Маса 3 молекул О2 = (16×2)×3 = 32×3 = 96

Маса молекули H2SO4 = 1×2 + 32 + 16×4 = 2+32+64 = 98