Помогите решить(даю 20 баллов) H2C=CH-CH3->(t,кат.)?


Ответы на вопрос

Отвечает Королько Алина.

Це реакція гідрогенування пропену (H2C=CH-CH3) за каталізатора у високих температурах (t, кат.).

У результаті цієї реакції молекула пропену (H2C=CH-CH3) зводиться з молекулярним воднем (H2) в присутності каталізатора при підвищених температурах. Це призводить до насичення молекули пропену, і вона перетворюється в пропан (C3H8):

H2C=CH-CH3 + H2 → CH3-CH2-CH3

Отже, результатом цієї реакції є утворення молекули пропану (C3H8) з пропену (H2C=CH-CH3) за участю молекулярного водню (H2) і каталізатора при підвищених температурах (t, кат.).