Зовнішній енергетичний рівень атома хімічного елемента має будову ns2nр2. Молекулярна маса леткої

сполуки цього елемента з Гідрогеном дорівнює 32. Визначити елемент. срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владик.

Відповідь: фосфор (P)

Пояснення:Згідно з наданим зовнішнім енергетичним рівнем атома (ns²np²), ми можемо визначити, що цей атом знаходиться в п'ятому ряді періодичної таблиці, оскільки n = 5.

Молекулярна маса леткої сполуки, яка дорівнює 32, є ключовим показником для визначення елемента. Молекула з гідрогеном (H) має масу 1, тому для знаходження маси цього елемента (M), ми можемо використовувати наступне рівняння:

M + 2(1) = 32

M + 2 = 32

M = 32 - 2

M = 30

Отже, елемент з молекулярною масою 30 - це фосфор (P).