Зовнішній енергетичний рівень атома хімічного елемента має будову ns2np2. Молекулярна маса леткої

сполуки цього елемента з Гідрогеном дорівнює 32. Визначити елемент (Будь ласка напишіть задачу з "Дано" да розв'язанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Булихова Анастасия.

Відповідь:

Дано

Е-елемент

ns2np2.

Mr=32

Е-?

виходячи з будови зовнішнього рівня атома, робим висновок, що елемент знаходиться в 4 групі. Формула водневої сполуки буде ЕН4

Mr(ЕН4)=32

Mr(Н)=1*4=4

Mr(E)=32-4=28

E-Si  елемент Сіліцій

Пояснення: