визначте невідомий елемент якщо його відносна атомна маса у 2 рази менша від відносної атомної маси

Сульфуру. Опишіть його розміщення у періодичній системі вкажіть заряд атомного ядра кількість протонів і електронів в атомі цього елемента​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Димас.

Дано:

Mr(Е) = 1/2 Mr(S)

Знайти:

Е-?

Mr(E) = 1/2 * 32 = 16.

Отже, цей елемент - Оксиген.

Заряд ядра: +8

Кількість протонів: 8

Кількість електронів: 8

Заряд ядра - це порядковий номер елемента у періодичній системі.

Кількість протонів=кількості електронів = порядковому номеру елемента