Склади рівняння реакцій за участю двох простих речовин, в результаті яких утворилась одна складна

речовина, формула якої:а) MgO; 6) CH4 в) Р205;г) NaН​

Ответы на вопрос

Отвечает Velikiy Anton.

Ответ:

Объяснение:

a) 2Mg+O2=MgO

б) C+2H2=CH4

в) 4P+5O2=2P2O5

г) 2Na+H2=2NaH

Отвечает Езеев Илиа.

Ответ:

Объяснение:

2Mg + O2 = 2MgO

C + 2H2 = CH4

4P + 5O2 = 2P2O5

2Na + H2 = 2NaH