Обчисліть масові частки елементів у речовині, формула якої N2O5 Срооооооооочно!!!!!!! пожалуста


Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

M(N2O5​) = 14 · 2 + 16 · 5 = 108 г/моль

w(N) = 28/108 · 100% ≈ 25,9%

w(O) = 80/108 · 100% ≈ 74,1%