Обчислити масові частки хімічних елементів CaSiO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сучак Дима.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CaSiO3) = 40 + 32 + 16*3 =120

W(Ca) = Ar(Ca) *n / Mr(CaSiO3)  *100% = 40 *1 / 120  *100% =33%

W(Si) = Ar(Si) *n / Mr(CaSiO3)  *100% = 32*1 / 120  *100% =27%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CaSiO3)  *100% = 16*3 / 120  *100% =40%