До 600гр 2% розчину солі а) долили 120гр води б)випарили 120гр води. Визначити масові частки

утворених розчинів​

Ответы на вопрос

Отвечает Зурначян Ангелина.

Объяснение:

m1=600г

w=2%=0,02

+m(H2O)=120г

w2-?

m(солі) = 600*0,02=12г

m2=600+120=720

w2=(12/720)*100%= 1,67%

m1=600г

w1=0,02

-m(H2O)=120г

w2-?

m(солі)=600*0,02=12г

m2=600-120=480г

w2=(12/480)*100%=2,5%