1) Дописати рівняння реакцій та назвати продукти реакцій. а) калій карбонат + сульфатна кислота =

б) аргентум (І) нітрат + хлоридна кислота = 2) Розв'яжіть задачу: Обчисліть масу осаду, що утвориться внаслідок взаємодії сульфатної кислоти з барій хлоридом масою 41,6 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатів Юля.

Ответ:

Объяснение:

1) K2CO3 + H2SO4 = K2SO4 + CO2↑ + H2O (сульфат калия, углекислый газ, вода)

AgNO3 + HCl = AgCl↓ + HNO3 (хлорид серебра, азотная кислота)

      41,6 г                                      Х г

2)   BaCl2     +     H2SO4    =    BaSO4 ↓   +   2HCl

   n=1 моль                               n=1 моль

 М = 208 г/моль                     М = 233 г/моль

 m=208 г                                 m=233 г

41,6 г  BaCl2   -   Х г   BaSO4

208 г  BaCl2   -  233 г  BaSO4

m(BaSO4) = 41,6 * 233 / 208 =46,6 г