49 г сульфатної кислоти провзаємодіяло з алюмінієм визначити масу солі що утворився обєм газу що

виділиться ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глухов Пашок.

Ответ:

Объяснение:

                     49 г                    Х г                      Х л

  2Al     +     3H2SO4    =     Al2(SO4)3    +      3H2

                n=3 моль            n=1 моль               n=3 моль

           М=98 г/моль           М=342 г/моль     Vm=22,4 л/моль

           m=294 г                  m=342 г                 V = 67,2 л

49 г  H2SO4   -   Х г  Al2(SO4)3

294 г H2SO4   -  342 г Al2(SO4)3

m(Al2(SO4)3 = 49 * 342 / 294 =57 г

49 г H2SO4   -  Х л  Н2

294 г H2SO4 -  67,2 л Н2

V(H2) = 49 * 67,2 / 294 = 11,2 л