Обчисліть молярні маси кристалогідраті а) натрій сульфат декагідрату б) купрум(ІІ) нітрат

тригідрату в) ферум(ІІ) хлорид тетрагідрату​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Відповідь:

а) М(Na2SO4 × 10 H2O) = 142+10×18 = 322

б) M(Cu(NO3)2 × 3H2O)= 188+3×18 = 242

в) M(FeCl2 × 4H2O) = 127+4×18 = 199

Пояснення: