Скільки молів води та яка маса карбон(ІV) оксиду CO, утвориться в результаті згоряння 12 г метану

СН ?

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Ігор.

Объяснение:

Рівняння реакції: 2C2H6+4O2=4CO2+6H2O

n(C2H6) = 12/30 =0,4 моль

04/2 = х/4

х = 0,8 моль

V = 0,8 • 22,4 = 17,92 л