Знайдіть масу вуглекислого газу об'ємом 6,72 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Першина Вика.
Дано:
V(CO2)= 6,72 л
Знайти :
m(CO2)-?
Розв’язання :
1)Оскільки відомий об’єм , то знайдемо кількість речовини за формулою:
n=V/Vm
Vm це стала ,яка дорівнює 22,4 л/моль
Звідси маємо:
n(CO2)= 6,72/ 22,4=0,3 моль
За формулою
n=m/M знайдемо m(CO2)
M(CO2)=44,01 г/моль
m(CO2)= M(CO2)* n(CO2)= 44,01*0,3=13,2 л
Відповідь: m(CO2)= 13,2 л