СРОЧНОООО ПОЖАЛУЙСТА Закінчіть схеми віддачі і приєднання електронів: S +4 – 2e … ; P 0 + 3e … ; Ag

0… Ag +1

Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Катя.

Ответ:

S(+4) -2е = S(+6)

P(0)+3e= P(-3)

Ag(0)-1e= Ag(+1)