7.Напишіть рiвняння хімічних реакцій таких перетворень: Фосфор - фосфор(V) оксид - ортофосфатна

кислота - магній фосфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронецкий Макс.

Ответ:

P - P2O5 - H3PO4 - Mg3(PO4)2

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+3Mg=Mg3(PO4)2+3H2