Допишіть рівняння реакцій та добери, де потрібно, коефіцієнти: ...Mg + ...O2 = ...CaO + ...H2O =

...S + ...O2 = ...Al + ...O2 = ...P2O5 + ...H2O =

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Маша.

Відповідь:

.2Mg + .O2 =2MgO

.CaO + .H2O =Ca(OH)2

.S + O2 =SO2

.4Al + .3O2 =2AI2O3

.P2O5 + 3.H2O =2H3PO4

Пояснення: