Алюміній масою 54 г повністю прореагував із сіркою. Визначте масу алюміній сульфіду, що утворився.​


Ответы на вопрос

Отвечает Іванська Василина.

Ответ:

Объяснение:

2Al       +     3S     =     Al2S3

n = 2моля                   n= 1 моль

Обчислюємо кількість речовини алюмінію:

n = m/Mr = 54 г/27г/моль = 2 моль

За рівнянням реакції n(Al2S3) : n(Al) = 1 : 2, отже n(Al2S3) = 2/2 = 1моль

Знаходимо масу сульфіду алюмінію:

m(Al2S3) = n * Mr(Al2S3) = 1 моль * 150 г/моль = 150 г