Розставте коефіцієнти у відповідних рівняннях реакцій: а) CS 2 + O 2 → CO 2 + SO 2 б) Li 2 O +

HNO 3 → LiNO 3 + H 2 O в) Cl 2 + O 2 → Cl 2 O 7 г) Al(OH) 3 → Al 2 O 3 + H 2 O

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Настя.

a.CS2+3O2=CO2+2SO2

б.Li2O+2HNO3=2LiNO3+H2O

в.2Cl2+7O2=2Cl2O7

г.2Al(OH)3=Al2O3+3H2O