1.Яка кількість речовини кальцію має масу 200г? 2.Яка маса 24,08•10 23 молекул магній оксиду MgO?

Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

1)

M(Ca) = 40 г/моль

n(Ca) = m(Ca) / M(Ca = 200/40 = 5 моль

2)

n(MgO) = N(MgO)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль

М(MgO) = 24 + 16 = 30 г/моль

m(MgO) = n(MgO) * М(MgO) = 4 * 30 = 120 г