СРОЧНО ОТДАМ ВСЕ БАЛЛЫ !!!!!! ....Знайдіть масові частки хімічних елементів в сполукаx :Br2, О7

;RB2, CO3 ;​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Милена.

Ответ:

Объяснение:

М(Br2O7) = Ar(Br) * 2 + Ar(O) * 7 = 80 * 2 + 16 * 7 = 272

w(Br) = Ar(Br) * n/M(Br2O7) * 100% = 80 * 2/272 * 100% = 58,82%

w(O) = Ar(O) * n/M(Br2O7) * 100% = 16 * 7/272 * 100% = 41,18%

М(Rb2CO3) = Ar(Rb) * 2 + Ar(C) + Ar(O) * 3  = 85 * 2 + 12 + 16 * 3  = 230

w(Rb) = Ar(Rb) * n/М(Rb2CO3) * 100% = 85 * 2/230 * 100% = 73,91%

w(O) = Ar(O)* n/М(Rb2CO3) * 100% = 16 * 3/230 * 100% = 20,87%

w(C) = Ar(C)* n/М(Rb2CO3) * 100% = 12/78 * 100% = 5,22%