СРОЧНО НУЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Обчислити об’'єм вуглекислого газу, який утвориться під час

згоряння вуглеводневої сумiшi об'ємом 12 м3 , що складається з бутану й пентану,якщо об'ємна частка бутану в суміші становить 23%.

Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Аня.

Ответ 28л

Объяснение:

C5H12 + 8O2 = 5CO2 + 6H2OV(C5H12) = 5.6 лn(C5H12) = 5.6 / 22.4 = 0.25 мольПо коэффициентам 5n(C5H12) = n(CО2) => n(CO2) = 0.25 * 5 = 1,25 мольV(CO2) = n * Vm = 1.25 * 22.4 = 28 л