Терміново!!!! Обчисліть об'єм етану і кисню, що вступили в реакцію, та об'єм вуглекислого

газу,якщо об'єм кисню 5 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Bekenov Daulet.

Дано:

V(O2) = 5 л​

Знайти:

V(C2H6) - ?

V(CO2) - ?

Розв'язання:

1) 2C2H6 + 7O2 → 4CO2 + 6H2O;

2) V(C2H6) = V(O2) * 2 / 7 = 5 * 2 / 7  = 1,43 л;

3) V(CO2) = V(O2) * 4 / 7 = 5 * 4 / 7  = 2,86 л.

Відповідь: Об'єм C2H6 становить 1,43 л; CO2 - 2,86 л.