СРОЧНО УМОЛЯЮ!!!! ДАЮ 100б Обчисліть об'єми етану й кисню, що вступили в реакцію, якщо об'єм

утвореного вуглекислого газу дорівнює 800 м3

Ответы на вопрос

Отвечает Акура Накизука.

Ответ:

Надеюсь помог!

Объяснение:

Дано: об'єм утвореного вуглекислого газу - 800 м3

Ми можемо скористатися законом дифузії і дійти до висновку, що об'єм вуглекислого газу утворюється в результаті реакції між етаном та киснем у співвідношенні 1:2 за об'ємом. Тому об'єм кисню повинен бути вдвічі більший, ніж об'єм етану.

Отже, об'єм кисню, що вступив у реакцію, буде 800 м3 × 2/3 = 1600/3 м3, а об'єм етану буде 800 м3 × 1/3 = 800/3 м3.

Відповідно, об'єм етану становитиме 800/3 м3, а об'єм кисню - 1600/3 м3.