7. Складіть рівняння реакцій, виставити коефіцієнти, зазначити до яко типу рівнянь воно

відноситься: a) CaO + H2O б) SO3 + H2O в) P2O5 + H2O г) Н2О → під дією елект.струму​

Ответы на вопрос

Отвечает Скакова Лиза.

Объяснение:

a) CaO + H2O = Ca(OH)2 сполучення

б) SO3 + H2O = H2SO3 сполучення

в) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4 сполучення

г) 2Н2О → (під дією елект.струму) 2H2 + O2 розклад