Скільки атомів знаходиться в 1 г фтору?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабуров Владимир.

Молярна маса фтору дорівнює 18,998 г/моль. Отже, у 1 г фтору міститься:

n = m / M = 1 г / 18,998 г/моль = 0,05265 моль

Кількість атомів фтору, які містяться в цій кількості, буде:

N = n * NA = 0,05265 моль * 6,022 × 10²³ атомів/моль = 3,17 × 10²² атомів

Отже, у 1 г фтору міститься близько 3,17 × 10²² атомів.